Kétkerekű csodák lepték el 2024. március 20-án délelőtt a Domoszlói III. András Általános Iskola udvarát. Domoszló Községi Önkormányzat együttműködésével valósult meg az a KOMÉTA – BRINGASPORT BRINGÁS TALÁLKOZÓ nyílt nap, melyen az országúti versenykerékpár sport fiú utánpótlás válogatott bringásai tartottak bemutatót a diákoknak. A tartalmas délelőtt folyamán volt kerékpáros ügyességi pálya és bicikli „simogató”. Az érdeklődők a versenykerékpárokat kipróbálhatták aszfalton, valamint az okos görgőkön, mely utóbbi igazán nagy és embert próbáló kihívásokat jelentett a nyeregbe pattanóknak. Közvetlen és baráti beszélgetések alakultak ki a versenyzők és a gyerekek között, ahol a diákok közlekedésbiztonsági tanácsokat is kaptak a fiúktól. A nyílt napon részt vettek a domoszlói iskola tagintézményeinek diákjai is, szép számmal érkeztek érdeklődők a kisnánai és a markazi iskolából is.